GARANTİ

Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme

Garantibank Kredi kartı borçlarınızı en düşük faiz oranlarıyla taksitlendiririz.

Garantibank Kredi Kartı borcunuz mu var?

Kart borçlarınızı ödemeyeceksiniz diye endişelenmeyin! Garantibank Kredi Kartı taksitlendirme sistemimiz aracılığıyla, kart borçlarınızı 12 eşit taksit ile ödeme imkanınız var!

Garantibank Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemleri

Garantibank Kredi Kartı borçlarınızın taksitlendirme sırasında sizlerden herhangi bir çek, senet ve benzeri evrak talep edilmeyecektir. 30.000’i aşkın memnun müşteri portföyümüz ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Garantibank Kredi Kartı Taksitlendirme Oranları

Garantibank Kredi Kartı taksitlendirme oranları bankaların belirlemiş olduğu vade oranları üzerinden hesaplanmaktadır. Müşterilerimiz için en uygun taksit oranlarını sunduğumuzun garantisini verebiliriz.

Bankanıza Nasıl Ödüyorsunuz?

5.000 TL Toplam borcunuz olduğunu düşünelim, bankanıza bu borcun Asgari tutarı olan 1.000 TL sini maksimum bir ay İçinde ödemeniz gerekecek. Her ayda toplam borcunuz + işleyen faizin Asgari tutarını ödemeye devam edeceksiniz.

Biz Nasıl Taksitlendiriyoruz!

Biz Aylık %1,33 vade farkıyla toplam borcunuzu 12 Ay taksitlendiriyoruz. Bankanıza ödediğiniz faizin yarısı bir farkla ayda 483 TL taksit ödeyerek toplam borcunuz Olan 5.000 TL borcunuzu 12 ay eşit taksitlerle kapatmış oluyorsunuz.

Formalite Yok!

Tüm bu işlemler için sizden kredi kartınız veya Kartlarınız haricinde hiç bir belge istemiyoruz. Senet, Gelir belgesi, İmza, Kefil Yok! Hiç bir Formalite yok! Sadece borcu olan kredi kartınız veya kartlarınız ile geliyorsunuz aynı gün içinde sorununuzu çözümlüyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle hangi kredi kartlarına borçlarınızın olduğunu belirlemelisiniz. Daha sonrasında net tutarlarını ve kart limitlerini öğrenmelisiniz. Borçlarınızı hesapladıktan sonra da müşteri temsilcilerimize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda, sizlere en iyi ödeme planı hazırlanarak işlemlerinize başlanacaktır.

Borcunuzun bulunduğu Kredi kartlarınızın son gün itibariyle tüm borçları müşteri temsilcilerimiz tarafından sorgulanıyor. Söz Konusu borcunuz tarafımızca ödeniyor ve Söz konusu kartlarınıza ait hiç bir borç kalmıyor.

Kart borçlarınız ödendikten sonra, aynı kredi kartları veya isteğiniz doğrultusunda limitleri müsait diğer kredi kartlarınız söz konusu borcunuz + vade farkı kadar 12 Ay taksitli olarak borçlandırılıyor,Borçlarınızı tekrar bankaya ödüyorsunuz fakat aylık düşük taksitlerle ve  en düşük vade farkı garantisi ile.

Siz çayınızı içerken, biz tüm işlemlerinizi gün içerisinde tamamlıyoruz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmek İçin