Sistem Nasıl Çalışır


Bankanıza Nasıl Ödüyorsunuz?

5.000 TL Toplam borcunuz olduğunu düşünelim, bankanıza bu borcun Asgari tutarı olan 1.000 TL sini maksimum bir ay İçinde ödemeniz gerekecek. Her ayda toplam borcunuz + işleyen faizin Asgari tutarını ödemeye devam edeceksiniz.

Biz Nasıl Taksitlendiriyoruz!

Biz Aylık %1,33 vade farkıyla toplam borcunuzu 9 Ay taksitlendiriyoruz. Bankanıza ödediğiniz faizin yarısı bir farkla ayda 483 TL taksit ödeyerek toplam borcunuz Olan 5.000 TL borcunuzu 9 Ay eşit taksitlerle kapatmış oluyorsunuz.

Formalite Yok!

Tüm bu işlemler için sizden kredi kartınız veya Kartlarınız haricinde hiç bir belge istemiyoruz. Senet, Gelir belgesi, İmza, Kefil Yok! Hiç bir Formalite yok! Sadece borcu olan kredi kartınız veya kartlarınız ile geliyorsunuz aynı gün içinde sorununuzu çözümlüyoruz.

Nasıl Yapıyoruz!

Borcunuzun bulunduğu Kredi kartlarınızın son gün itibariyle tüm borçları müşteri temsilcilerimiz tarafından sorgulanıyor. Söz Konusu borcunuz tarafımızca ödeniyor ve Söz konusu kartlarınıza ait hiç bir borç kalmıyor.

Kart borçlarınız ödendikten sonra, aynı kredi kartları veya isteğiniz doğrultusunda limitleri müsait diğer kredi kartlarınız söz konusu borcunuz + vade farkı kadar 9 Ay taksitli olarak borçlandırılıyor,Borçlarınızı tekrar bankaya ödüyorsunuz fakat aylık düşük taksitlerle ve  en düşük vade farkı garantisi ile.

Siz çayınızı içerken, biz tüm işlemlerinizi gün içerisinde tamamlıyoruz.

Siz de Özel Çözümlerimizden Faydalanmak İstiyorsanız